Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
32 posty 11059 komentarzy

Moje komentarze

 • @kula Lis 68 12:13:32
  Ukraiński miliarder ,żyd Ihor Kołomojski a afera Amber Gold!

  https://monsieurb.neon24.pl/post/107256,majdan-polskich-pieniedzy


  https://gloria.tv/article/mSU1kDqMXkLR4gCPzMk3dBK9E
  Będą nas ścigać za... myśli
 • Bardzo ważne zdanie w Pańskim tekście:
  "Bez usunięcia tych przyczyn – nie zmieni się też ogólny poziom narodowej frustracji i agresji. Zwłaszcza, że rozlała się już ona na niemal wszystkie grupy społeczne. "
  Więc jakie m.in są te przyczyny??
  Uważam, że politycy powinni zacząć od siebie naprawę tej sytuacji i to natychmiast!.
  Co wylewa się bezustannie z TV , gazet ? Żrą się jak psy o kość!
  Podać cytaty, jakimi słowami się do siebie zwracają ze wszystkich opcji???chyba nie trzeba większość z Polaków je zna!!

  Pamiętam, jak wróciła córka znajomych po roku pobytu na Islandii.
  Powiedziała do mnie, " ciociu, już po dwóch dniach byłam zmęczona, co włączyłam telewizor to były każdego dnia , "ekshumacje smoleńskie, nawet bez zgody rodzin,dyskusja nad wysokością odszkodowań i ustawiczne naparzanie się przeciwników politycznych, wzajemne wyciąganie brudów,bezustanne pyskówki i skakanie sobie do oczu".
  Oświadczyła / bardzo zdolna studentka/, ze raczej w Polsce nie zostanie m.in z tego powodu.

  Ponadto ustawiczna troska i pochylanie się "polskie klasy politycznej",nad sąsiednimi narodami, podczas kiedy ilość problemów do rozwiązania w kraju wciąż jest ogromna.
  Ludzie tego nie widzą i nie przeżywają??wolne żarty!

  I ogromna pycha klasy politycznej się kłania.Jeśli spracowany naród , utrzymujący tychże polityków ,ciągle słyszy że politycy "ciężko pracują" i dlatego mają kwotę od podatku większą 10 krotnie od "zwykłego Polaka",że politykom się "należą" bezustanne beneficja,że u Sowy mówili to co mówili, poniżając Polskę i naród, określając stan do którego doprowadzili / ....... i kamieni kupa/ zapier.. za miskę ryżu i kopać rowy potem zasypywać".
  Natomiast każdy z nich ,gołodupiec po przyjściu do "polityki" staje się za niedługo milionerem. I krzyczy że ma mało i powinien dostać podwyżkę i nagrody.
  To jakie hasła dostaje przeciętny Kowalski???że ma szanować i podziwiać polityków?że sowite pensje i nagrody jakie im wypłaca ze swoich podatków , nie muszą być powiązane z efektami tejże pracy??
  Np. z dobrze uchwalanymi ustawami, uczciwymi sądami , opieką lekarska,właściwym działaniem komorników itp.

  https://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykuly/1269001,wybory-samorzadowe-2018-jaka-bedzie-frekwencja-wyborcza.html

  Do tego mimo ostatnich "gestów" w kierunku społeczeństwa/ w postaci np. 500+,czy mieszkanie plus/ludzie wciąż zasypywania są podwyżkami cen podstawowych mediów i produktów, co obniża znacznie poziom życia .Wiele osób musiało wyjechać szukać pracy za granicą , zostawiając rodzinę w kraju.I frustracja rośnie.

  Ponadto,rosnąca ilość przypadków zabójstw lub samobójstw/ w tym dzieci i młodzieży/, jako sposobem pozbycia się problemu lub rozwiązywania konfliktów życiowych i rodzinnych, powinna spowodować działania w tym kierunku. Polegające na zdecydowanej poprawę opieki psychologiczno psychiatrycznej narodu.
  Tymczasem, ponoć likwiduje się telefon kryzysowy dla dzieci i młodzieży.
  W tym czasie minister zawozi pieniądze z polskiego budżetu na szpitale psychiatryczne na Ukrainie.

  Więc kryminalista , który jak się okazuje wykazywał widoczne symptomy choroby psychicznej/ ponoć schizofrenik/ po wypuszczeniu z więzienia hasał sobie swobodnie, nikt nie wie czy zażywał leki i co robił!
  Równie dobrze, mógł zamiast Adamowicza zadźgać parę dzieci czy kogoś kto mu się z wyglądu nie spodobał na ulicy, lub wysadzić supermarket pełen ludzi.
  Ponieważ był najarany politycznie i znalazł sobie winnego, zadźgał Adamowicza.Oczywiście, to "większa" strata niż zwykłego Polaka/ wg klasy politycznej/.
  Dzisiaj rano, Kidawa w TV zapowiedziała intensywna "walkę " z przejawami nienawiści Polaków do innych ludzi, szczególnie do klasy politycznej/ o politykach tez napomknęła/.
  Bo okazuje się, że to zły naród był, ciągle czegoś chce i niezadowolony jest np. z podwyżek cen czy małej płacy!!Może dlatego wybierają sobie "nasi politycy",inny naród , lepszy do opieki / oprócz kategorycznych dyrektyw Żorżety w tej sprawie/???
  Tak ze proponuje politykom z każdej opcji, przyjrzeć się sobie , jak się do siebie odnoszą , CO pokazują Polakom,i Jak traktują naród polski, z którego oni i ich rodziny oraz znajomi dostatnio żyją!!Patrz króliczki Glapińskiego!!
  Archetyp pijaka
 • Jeśli państwowo rozgrzesza się zbrodniarzy, nadając im tytuł kombatancki, to znaczy, że Ukraina jako państwo akceptuje zbrodnie
  https://t.co/8Sz2UTYAPw

  Jeśli państwowo rozgrzesza się zbrodniarzy, nadając im tytuł kombatancki, to znaczy, że Ukraina jako państwo akceptuje zbrodnie ludobójstwa” – powiedziała w piątkowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja Ewa Siemaszko. Badacz zbrodni wołyńskiej odniosła się w ten sposób do ukraińskiej nowelizacji ustawy, która nadaje status weterana wszystkim członkom Ukraińskiej Powstańczej Armii.

  Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko podpisał w grudniu ustawę rozszerzającą grupę osób, którym przysługuje status weterana. Dotąd należeli do niej członkowie organizacji zbrojnej, m.in. Ukraińskiej Powstańczej Armii, którzy nie brali udziału w zbrodniczych działaniach przeciwko ludzkości. Teraz z zapisów znikło zastrzeżenie wykluczające osoby winne takich zbrodni.

  – Ten fakt ma znaczenie przede wszystkim ogólnoludzkie. Jeśli państwowo rozgrzesza się zbrodniarzy, nadając im tytuł kombatancki, to znaczy, że Ukraina jako państwo akceptuje zbrodnie ludobójstwa, akceptuje zbrodnie przeciwko ludzkości. To jest przerażające, bo taka oficjalna afirmacja zbrodni stanowi punkt wyjścia do popełniania podobnych zbrodni w innych okolicznościach i w innym czasie, czyli w przyszłości – zaznaczyła Ewa Siemaszko.

  Badacz zbrodni wołyńskiej zauważyła, że „Polska strona wyraża się zupełnie innym torem myślenia, natomiast ukraińska strona również innym. Te tory myślenia, ocen historycznych się w ogóle ze sobą nie stykają”.

  – Tym bardziej po tej nowelizacji ustawy, dającej kombatanctwo i honory wszystkim członkom UPA, a większość z nich niestety była mordercami. Styku między naszą a ukraińską polityką zagraniczną nie może więc być – powiedziała.
  cd na stronie.
  Zmagań o Birczę ciąg dalszy
 • @zbig71 21:25:54
  Netanjahu .. otrzymał zaproszenie na tę konferencję, już 2 tygodnie temu.
  Warszawy ,nie wzięli pod uwagę zawiadamiając innych uczestników!

  https://t.co/3H56LuL27s

  Netanjahu, którzy otrzymali zaproszenia dwa tygodnie temu, jeszcze nie zdecydował, czy wziąć udział w konferencji czy nie.
  Blogerzy i „kopiści”
 • Rok Stepana Bandery na Ukrainie.
  http://mysl-polska.pl/1782

  https://marucha.wordpress.com/2019/01/12/rok-stepana-bandery-na-ukrainie/

  Tak wygląda polityka historyczna Ukrainy, której wspieranie – co podkreślił w ubiegłym roku minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz – jest priorytetem polskiej racji stanu. „Niepodległa, demokratyczna i stabilna Ukraina jest z polskiego punktu widzenia niezbędnym elementem porządku i bezpieczeństwa europejskiego” – powiedział minister Czaputowicz w swoim wystąpieniu w Sejmie 21 marca 2018 roku [2].
  Zmagań o Birczę ciąg dalszy
 • Komentarz jednego z wielu Ukraińców na polskim forum:
  Володимир Петрович Leniwe wy, sąsiedzi...

  15 godz.

  Володимир Петрович już niedługo Ukraińcy będą służyli w polskiej policji.
  https://www-fakt-pl.cdn.ampproject.org/.../drg619w.amp...

  https://www-fakt-pl.cdn.ampproject.org/.../drg619w.amp...
  Zarządzaj
  2 d
  =========================================
  I o kilkumilionowym najeździe ukraińskim do Polski:
  Володимир Петрович
  Po przymusowych eksmisjach, po akcii "Wisłą", ludzie wracają na swoje ojczyste ziemie.
  Boomerang powrócił. I nic nie można z tym zrobić.
  Zarządzaj
  2 t
  Wyświetl wcześniejsze odpowiedzi
  =======================================

  Володимир Петрович Polska zniknie wcześniej. Polacy sprzedadzą swoją ojczyznę Ukraińcom. Już to robię. I robią to bardzo dobrze.
  Zarządzaj
  13 godz.

  Cóż tu można więcej dodać!!rozszarpują nam Ojczyznę wrogowie i ci którzy im służą za judaszowe srebrniki!Niech spadnie na nich to co sieją!
  Zmagań o Birczę ciąg dalszy
 • 80% polskich złóż nie jest w polskich rękach!!
  https://youtu.be/bgbI5LTHLI4
  Polska śmieciem świata?
 • @stanislav 20:33:09
  Nie wiem czy robi wrażenie,ale rozpaczliwie szukam kogoś na polskiej scenie politycznej ,kto kto się odważy walczyć o Polskę I nas Polaków!!
  Bo jeżeli nie, to możemy już odpuścić całkowicie w 150% nasz kraj i powiedzieć nad mogiłami naszych dziadków i pradziadków, którzy walczyli o ten kraj "kochani przesraliśmy Polskę"/przepraszam za brzydkie słowo/.
  I czekać na podwójne kajdany na nogach i miskę ryżu dziennie.
  JEŻELI NIE MA W POLSCE siły, która mogłaby zmobilizować naród i za nim stanąć, to PO CO nam taka Polska, niewolnictwo,mamy znosić ciągłe upokarzanie, drenowanie budżetu, pogardzanie nami.....?????
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @kula Lis 68 16:20:01
  Może im w "cywilizowanym świecie "brakuje dzieci na organy!!jadą organy do Europy Zach.USA Izraela, pobierają Turki od Syryjczyków, którzy nieświadomi jada się leczyć do nich lub w innych sytuacjach.Przeszczepialność gwałtownie wzrosła.
  Ty złapali syryjską dziewczynke, dziecko.Ona krzyczy za matką, potem na stół.Naprawdę szatan tam rządzi!stworzono AlKaidę i ISIS dla swoich celów, potem rozwalono BW!teraz będa "konferencje" co z tym robić.

  Noo rozwalić Iran najlepiej jeszcze!!Będzie komplet na BW!!


  https://twitter.com/i/status/863332920336850945

  UWAGA DRASTYCZNE!!21+...bo można zasłabnąć!
  https://t.co/oHNrhD6SBB
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • Polacy w Iranie.Kiedyś..
  http://news.armanin.ir/fa/content/11735375.html

  http://aftabnews.ir//files/fa/news/1397/10/21/266086_614.jpg


  http://aftabnews.ir//files/fa/news/1397/10/21/266087_600.jpg
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @zbig71 14:00:53
  No tak, no bo tam są Polacy porozrzucani, po łąkach, lasach, rowach i studniach.Chlebuś z tej ziemi, tym co "odziedziczyli" polskie gospodarstwa pewnie bardzo smakuje, taka użyźniona ziemia....
  Każdy, kto się o nich upomina i o godny pochówek, NIE jest patriotą tylko ruskim trollem.
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • Wiem ze Autor posta jest sceptyczny jeśli chodzi o RN, ale obserwujmy ich CO robią , a nie tylko gadają!!
  https://twitter.com/RobertWinnicki/status/1084010360800243712

  Robert Winnicki


  @RobertWinnicki
  Obserwuj Obserwuj @RobertWinnicki
  Więcej
  W poniedziałek złożę w Kancelarii Sejmu pismo z wnioskiem o udostępnienie sali na 13 lutego. Zorganizujemy konferencję nt. polityki Polski wobec Bliskiego Wschodu. Już dziś zapraszam, będzie z pewnością dużo bardziej wnikliwie i suwerennie niż na imprezie ministerialnej!

  00:53 - 12 sty 2019
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @trojanka 13:18:16
  Zdjęcie ze strony:
  https://gloria.tv/article/yNj6EbVZHhm61qMq82tywxPhP
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @provincjal 09 12:48:18
  A ze ścianą rozmawiał,jak najbardziej... nawet z ręką na sercu!!i pewnie codziennie ścianie zdaje relację z postępów swojej misji w Polin!
  https://image-media.gloria.tv/gregor/e/07/7tyict8n6dydoaccckci0djafoaccckci0djc.jpg


  https://youtu.be/vHoF1GaQAgI

  https://youtu.be/wXsLtpk_G_w
  komentarze ciekawe:))
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @wercia 11:56:38
  Oczywiście że tak,wieść głosi ze ponad 40.000 w Polsce!Ale na ten spęd przyślą dodatkowe jednostki, jak sądzę.
  W końcu Iran jest zły i dziki i należy go zmieść z powierzchni ziemi, a ziemię oraz bogactwa, przekazać Izraelowi, tak jak resztę świata!!
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @Jan Paweł 11:30:43
  Ależ oczywiście że gościnny, w dodatku bardzo bogaty,o wysokim poziomie życia zwykłego Kowalskiego, znakomitej służbie zdrowia, przyzwoitych emeryturach,nikłym bezrobociu i wysokich zasiłkach dla bezrobotnych, godziwych pensjach .Dlatego spokojnie ,"rzond warszawski"może przeznaczyć kolejne miliony na organizację wyżerki i wszelkich spendów, posiedzeń Knesetu itp.!Znając rozmach tych państwa oraz chęć przypodobania się swojemu PANU,będzie na bogato!Nawet ,jeśli nie będzie kotków puszystych do towarzystwa.
  W końcu, to nie my decydujemy na co wydawać budżet państwa i na co Polacy mają harować odprowadzając coraz wyższe podatki.
  I te polskie bidy czyli my,chciały zwiększenia kwoty wolnej od podatku niższej niż w Bangladeszu/ dla zwykłego Polaka dla rządu i sejmu 10 razy większej bo "pracują"/, oraz obiecanego obniżenia Vat-u.
  Będzie się roiła kochana stolica, od agentów zza oceanu jak ze wzgórz Golan.Dokładnie sobie dopracują co i jak w tej Warszawie, się ma aktualnie.

  Ale co tam, ważne ze jesteśmy wolnym i demokratycznym krajem!!
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • Boże Narodzenie w Iranie!
  https://youtu.be/Ra2RNIjDo4s

  i wystawa w Hajfie.
  https://t.co/Un1UYKYW2z

  https://static.timesofisrael.com/www/uploads/2019/01/6236_107370_events_banner_9-e1547240719470.jpg
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • @M i r i a m 09:00:11
  Jak to co??łatwo się domyślić!!
  God bless America, God bless Just 447,God bless Żorżeta,God bless CIA i Mossiad.
  https://youtu.be/naN2oziWrAY
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • Bezwład rządu panuje w KAŻDEJ dziedzinie!
  O epidemii odry na Ukrianie było wiadomo od zeszłego roku..conajmniej. Nie podjęto rok temu żadnych kroków zaradczych.Choćby wpuszczania za okazaniem świadectwa szczepienia.Lub przymusowego szczepienia na granicy przez stronę ukraińską i na jej koszt!
  Czekamy aż pół Polaki padnie na odrę???aż umrze kilkoro dzieci??

  https://www.obozrevatel.com/health/bolee-50-000-ukraina-pobila-rekord-po-zabolevaemosti-koryu.htm

  w 2108 rok- 54000 chorych na Ukrainie. Najwięcej w okręgu lwowskim.
  Od początku tego roku zmarło na odrę 1 6 osób w tym 12 dzieci.
  Zanotowano także dużo powikłań takich jak:
  Wśród powikłań odry są zapalenie płuc, zapalenie ucha, zapalenie mózgu, niepełnosprawność i śmierć.
  Prof. Osadczy: Milczenie polskiego rządu jest przerażające.
 • @Jasiek 20:31:04
  Jagodzianka na myszach??
  FANTASTYCZNY LOT A NAWET TANIEC MIG-29

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031