Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
31 postów 10919 komentarzy

Moje komentarze

 • Nie w temacie,chociaż.... ale może Pan MCGregor wybaczy!!
  Michał Kołodziejczak rolnik,szef Unii Warzywno Ziemniaczanej/ dla niektórych agent/stanie przed sądem za za blokadę drogi i uniemożliwienie wybicia zdrowych świń w Dawidach, w gm. Jabłoń.


  https://24wspolnota.pl/pl/parczew/wydarzenia/37858/Nowy-Lepper-stanie-przed-s%C4%85dem-za-blokowanie-drogi-pod-Parczewem.htm


  https://twitter.com/kolodziejczak_m
  Marszałek Karczewski czyli skutki głosowania na mniejsze zło
 • No i propozycja obozu dla wnusiów, u przyjaciół pana marszałka!Będzie jak znalazł!!
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/ukraina-8-letnie-dzieci-uczone-zabijania-na-obozie-swobody-video/
  Marszałek Karczewski czyli skutki głosowania na mniejsze zło
 • @trojanka 22:24:22
  https://youtu.be/hBvK_oo9Ykk
  Bracia Węgrzy na Marszu Niepodległości
 • Ria ria Hungarija!
  https://youtu.be/3XomAF33MEI
  Bracia Węgrzy na Marszu Niepodległości
 • Architekt programu "uchodźcy" przyjaciel Clinton i wielu amerykańskich polityków,kreator przewrotu na Ukrianie
  udziałowiec ukraińskiego giganta gazowego "Naftohaz"Soros.Zainwestował w ukraińskie interesy 1 mld dolarów!
  https://www.zerohedge.com/news/2016-07-08/how-george-soros-singlehandedly-created-european-refugee-crisis-and-why
  Unia Europejska na drodze ku pełnej nowoczesności
 • @Repsol 21:00:45
  No może nie aż tak, ale jego pan mu kazał lansować śpiewkę,o obronie Europy, ukutą na potrzeby sprzedaży broni i okrążania rosyjskiego reżimu , i załatwienia Iranu,na potrzeby bezcennego Izraela!
  A tutaj widać jak bardzo zwykli Ukraińcy chcą służyć interesom ukraińskich i nie tylko ukraińskich miliarderów. Łapią ich na ulicach, w klubach, przed kościołem do wojska.KTO o zdrowych zmysłach chce zamiast pracować, wychowywać dzieci, studiować,kochać i żyć spokojnie iść do brudnych i zimnych okopów i narażać życie dla równie brudnych interesów jakich de.....
  Dlatego 3 mln zachodnich Ukraińców zaparkowało w Rosji, i próbują ich ścigać ich władze i zastraszać!
  https://youtu.be/oc75iTsZaBs

  Dochody ukraińskich oligarchów i wysokich urzędników wzrosły kilkakrotnie!!
  Marszałek Karczewski czyli skutki głosowania na mniejsze zło
 • @Repsol 19:58:20
  Taaa..za swoje kupił???

  Dobry pan, ludzki pan!!patryjota!!
  https://kresy.pl/wydarzenia/karczewski-podarowal-ukraincom-sprzet-medyczny-ufundowany-senat-rp-bronia-europy/

  https://medianarodowe.com/marszalek-senatu-przekazuje-ukraincom-sprzet-medyczny-i-chwali-za-obrone-europy/

  Zgodnie ze słowami Karczewskiego, gubernator Switliczna prosiła o dalsze wsparcie medyczne weteranów. Marszałek Senatu zaznaczył, iż Polska udziela takiego wsparcia już od dłuższego czasu i zapewnił o dalszej pomocy. W tej sprawie ma zwrócić się do ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła. Politycy poruszyli także temat współpracy w dziedzinie m.in. handlu, nauki i kultury.

  Marszałek Karczewski odniósł się także do kontrowersyjnej ukraińskiej ustawy o oświacie. “My podchodzimy bardzo wstrzemięźliwie do jej zapisów” – wyjaśnił. Stwierdził, iż wystarcząją mu zapewnienia przewodniczącego ukraińskiego parlamentu Andrija Parubija, który obiecuje, iż polska mniejszość będzie mieć możliwość nauki w ojczystym języku.

  – To już nie jest naiwność. To jest głupota ze strony Marszałka Senatu, który daje się ogrywać cwaniakom z Ukrainy – stwierdził dr hab. Andrzej Zapałowski, historyk i ekspert ds. bezpieczeństwa, komentując wizytę Stanisława Karczewskiego na Ukrainie.

  Równolegle z wizytą Karczewskiego na Ukrainie z inicjatywy Rumunii, a także Węgier, Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przyjęło rezolucję ws. ukraińskiej ustawy o oświacie. Wyrażono w niej poważne zaniepokojenie zapisami tej ustawy i zalecono rewizję jej zapisów.

  taaaa..
  https://pl-pl.facebook.com/szpitalnyposilek/

  https://wspolczesna.pl/szpital-wojewodzki-posilki-w-szpitalu-smieje-sie-cala-polska-zdjecia/ga/4945403/zd/7792931
  posiłek w polskim szpitalu:

  https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/b2/e9/55c1c6a121042_p.jpg


  https://dziennikzachodni.pl/posilki-w-szpitalach-splesnialy-chleb-breja-miesna-co-jedza-pacjenci-zobaczcie-zdjecia/ar/10557762


  https://kobieta.onet.pl/zdrowie/co-pacjenci-dostaja-do-jedzenia-w-szpitalach-to-zdjecie-powala-na-kolana/95nw5eh

  https://www.wprost.pl/kraj/10117518/tak-wyglada-jedzenie-w-polskich-szpitalach-nik-alarmuje-to-moze-szkodzic.html
  Marszałek Karczewski czyli skutki głosowania na mniejsze zło
 • @Repsol 19:50:25
  Zbrodnie na Polkach i Polakach dzielimy na ważne i nieważne, godne upamiętnienia i niegodne, te o których "należy mówić 3000 razy dziennie",i te o których należy milczeć i umniejszać je. Oraz uśmiechać się , jak rodacy wykonawców tych mordów , na nas plują, drwią, żądają przeprosin,zabraniają zapalić znicze na grobach pomordowanych Polaków/jak 1 listopada/ oraz obdarzać ich szczodrze podatkami wypracowanymi przez Polaków w pocie czoła.

  To znaczy dzielimy na lepszy i gorszy sort polskie ofiary zbrodni, nie my, ale ci "z zagranicy, którzy nas posiadają"/cytując klasyka/, i ci polacy / z małej, którzy im służą.
  Bo mają cel w tym, jaki?????nikt tego oczywiście nie wie :))))

  Te nieważne to:Wołyń., Bieszczady, Małopolska, PW, Ponary i parę innych. Oraz niemieckie, naziolskie /monument przyjaźni polsko niemieckiej w Parku Skaryszewskim/oraz "przebaczamy i prosimy o przebaczenie"!!

  Teraz mamy nowe rozdanie, nowego pana, a nowy pan ma swoje cele!
  Jak się nie podporządkujemy, nie oddamy 300mld , to może nam znowu cuś spaść!!
  Marszałek Karczewski czyli skutki głosowania na mniejsze zło
 • Oj tam, oj tam pan marszałek zachowuje się jak należy! Zapala świczki,wykonuje sumiennie otrzymane instrukcje, wygłasza to co
  każą z ambasady, spotyka się z "właściwymi" ludźmi!
  Jednym słowem spolegliwy i grzeczny minister, i taki miał być!
  Podobnie jak pozostali!
  https://pbs.twimg.com/media/DcTZIz1XkAE0v2g.jpg

  https://twitter.com/stkarczewski/status/943141545762525184

  PS. fajna dyskusja Polaków!co za złośliwy ten nasz naród,jak bekniemy 300mld $, to mu / narodu/przejdzie i nie będzie za wiele pytał!
  Marszałek Karczewski czyli skutki głosowania na mniejsze zło
 • Przemówienie Roberta Winnickiego podczas Marszu Niepodległości 2018 ...... i co dalej???
  https://youtu.be/zTNXn_n8pqo
  Kilka refleksji po MN 2018.
 • @trybeus 11:21:16
  Coś w tym jest co mówisz!!tak się chyba objawia smutek przemijania i odchodzenia!i jałowy bilans życia!
  Niewykluczone, że beneficja zrobiły swoje!!
  Chocholi taniec niepodległości...
 • @Jan Paweł 10:31:38
  Ależ myli się Pan!wg niektórych nie było jedzenia, szkół i kościołów,ludzie mieszkali w komórkach i ziemiankach ze szczurami ,ledwo pisali i czytali, więc niektórzy "pokrzywdzeni" na debili wyrośli, z braku witamin i opieki medycznej!jeśli przypadkiem wymęczyli jakieś studia, to ich dyplomy do utylizacji!!
  Polska upodlona pozorami niepodległości.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:12:03
  Wie pan, ja nie jestem i nigdy nie będę wyborcą PO, wiem to od dawna.Ale to co pan pisze jest obrzydliwe, powinien pan mieszkać w Korei Płn., bo widać taki system panu odpowiada!!Nie znam wielu wyborców PO, więcej z PISu, większość moich znajomych,ale rozumiem że zasada "Kto nie z Mieciem, tego zmieciem" jest panu wyjątkowo bliska i aktualna mimo upływu czasu.
  Czyli jednym słowem wszystkich, którzy nie głosują na PIS należy zabić, lub jak głoszą niektórzy psychopaci , otworzyć Berezę i zamęczyć!!

  Jaki sposób oprócz eutanazji pan preferuje?powieszenie, pavulon,zastrzyk z fenolu,ukamienowanie, cios w grdykę,czy jeszcze bardziej wymyślny!są spece od tego u sąsiadów zza Buga!!będą pomocni zapewne!!

  O ogóle to martwię się o pana, jest pan bardzo skrzywdzonym i sponiewieranym człowiekiem, z niskim poczuciem wartości jako mężczyzna , jako człowiek!Nadrabia pan swoistym talibanem, a na początku myślałam o panu całkiem inaczej, jako o w miarę rozsądnym człowieku!
  Chocholi taniec niepodległości...
 • @wercia 23:19:01
  Cały problem w tym, ze eutanazja jest i rozkwita w pełnej krasie od lat!Wydaje się wielu, ze eutanazja to kroplówka z chlorku potasu czy coś takiego!
  Nic bardziej mylnego!Cóż to jest bowiem,jak jest utrudniony dostęp do diagnostyki /chyba że płatna w 100%/wizyty u lekarza specjalisty np.kardiologa/ chyba że płatny w 100%/, onkologa, szybki przyjazd karetki np. w przypadku zawału lub zatoru czy wylewu???
  Mam przyjaciół działających jako wolontariusze, to co nieco wiem na ten temat!
  Tysiące Polaków idą do piachu z powodu braku właściwej i szybkiej opieki medycznej, operacji , diagnostyki, oszczędzaniu na lekach!
  takiej ilości amputacji kończyn jak w Polsce to ze świeca szukać!!!Stres, często złe odżywianie lub niedożywienie, tragiczne powietrze z czym się niewiele robi np. na południu Polski to przyczyny zawałów, nowotworów, zatorów i wylewów.

  Kiedyś w pracy wymagane były tzw. badania okresowe, obejmowały całe badanie krwi, moczu, okulistę i prześwietlenie płuc.
  Wyłapywano w ten sposób pierwsze symptomy choroby!bez aktualnych badań, nie można było pracować, nieraz zanim zrobili wyniki, a poprzednie były nieaktualne, trzeba było iść na przymusowy urlop , do czasu kiedy nadeszły aktualne wyniki badan.
  Obecnie badanie takie, ogranicza się do okulisty.

  Kto jest biedniejszy NIE MA SZANS, emeryci NIE mają szans.Może chodzi o "wyczyszczenie balastu"dla bankierów, właścicieli kraju???
  Moja sąsiadka od roku chodzi powłócząc nogą/ czeka na operację endoprotezy.Za 2 lata!
  "prywatnie" kosztuje 18.000 do 25.000zł.
  Syn znajomych, 15 letni omal nie przeniósł się na tamten świat, ból brzucha , wił się z bólu,2 krotne wzywanie karetki nie dało rezultatu, kazali dać mu Apap!!Rodzice zdenerwowani, zanieśli go do samochodu i pojechali na SOR. W ostatniej chwili, bo wyrostek już pływał w jamie otrzewnej.Operacja , potem niestety powikłania!W miesiąc po tym zdarzeniu ojciec dostał wylewu,stress go wykończył.Było źle, ale na szczęście wyszedł z tego, też nie bez śladu , lekki niedowład/.Ale samochodu już nie prowadzi!

  Miasta np.Katowice czy Kraków gdzie jest zabudowany prawie każdy m2 ziemi , za zgodą władz miasta, odcięte kanały przepływu powietrza, 400 osób rocznie umiera z tego powodu/ krążenie/!!

  Bo rządzą miastami deweloperzy którzy nie mogą się nażreć mamony!!W Łodzi czy Krakowie m.in. spółka deweloperska Angel City/co za sprytna nazwa/ z wiadomymi "wybranymi"właścicielami.

  Tak, że nic nie jest takie na jakie wygląda!
  Ogólnie idzie ku temu, że ludzie z przewlekłymi chorobami,w każdym wieku, schorowani, starzy,niedołężni są " kosztownym zbędnym obciążeniem".Więc jak powiedziała kiedyś panu Mucha i pan Rothfeld /pardon Rostowski/ min. finansów potem wicepremier również " bankowiec, jakaś dziwna prawidłowość/ "wykładowca banku JP Morgan/ starszych nie opłaca się leczyć i powinni długo pracować żeby potem nie brać emerytury za długo!

  https://www.se.pl/wiadomosci/polska/rostowski-dorabia-sobie-na-boku-za-wyklad-bierze-40-000-zl-aa-ymet-md3d-yD7s.html

  https://wiadomosci.wp.pl/joanna-mucha-szokuje-starsi-ludzie-to-klopot-6037720234140801a
  Chocholi taniec niepodległości...
 • @reflexión 18:00:53
  Przed chwilą krzyczeli "Polska nie Polin"bezczelni faszyści!!:)))
  https://youtu.be/NfoATPJZmdA
  Polscy Tytani
 • @Husky 17:11:50
  Może ze WSI przwerbowany za szekle do Ciapków komórka Londyn!??no i jeszcze krewniacy!!
  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/times-of-israel-polscy-przywodcy-wezma-udzial-w-antysemickim-marszu/
  Polscy Tytani
 • @trojanka 15:52:47
  https://f.kafeteria.pl/temat/f1/mieszkam-w-uk-i-strasznie-tesknie-za-polska-p_6064169
  Polscy Tytani
 • @Husky 14:08:56
  "Polsce, mojej wspaniałej Ojczyźnie, życzę, by naród, który ją zamieszkuje "........czuł każdego dnia, że jest rządzony przez ludzi wiernych, mądrych, sprawiedliwych,wspierających Go, dla których dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli ,/a nie własne egoistyczne interesy, lub narzucone z zewnątrz wymogi/,będą zawsze najwyższym nakazem".

  Aby rządy w polityce zagranicznej, prezentowały godność i dumę Polaków, którzy ginęli w obronie nie tylko swojej Ojczyzny, ale także innych krajów.I których danina krwi , którą złożyli za wolność, jest warta najwyższego szacunku i czci!

  I mają prawo do najwyższego szacunku i poważania!
  Aby naród w życiu codziennym odczuwał , że każda Polka i Polak jest zawsze najważniejszym przedmiotem troski,i jego dobrostan i życie w pokoju,gospodarka kraju, jest priorytetem władzy, i nie był gorzej traktowany od narzuconych "gości".

  Aby każdy Obywatel, miał na chleb i coś do chleba ,lekarstwa i buty dla dzieci, aby starsi ludzie którzy dziesiątki lat pracowali w pocie czoła, nie musieli w deszczu rozdawać ulotek , albo zaciągać długi aby przeżyć!Aby ludzi nie wyrzucano z domów na ulicę, tylko pochylono się nad nieporadnym i biedą!Aby nie było ludzi "gorszego sortu", bo Polak i Polka mają prawo żyć w swoim kraju,który utrzymują i mieć swoje poglądy i przekonania, także religijne i polityczne.
  Aby młodzi Polacy nie uciekali z kraju,na obczyznę ,żeby żyć godnie.
  I aby Polacy mogli decydować o swoim kraju, o swoim budżecie,swojej polityce zagranicznej!

  Amen!
  Aha i aby wszystkie przekręty, złodziejstwa, zamachy, zostały obnażone i sprawcy ukarani!
  Polscy Tytani
 • @trojanka 11:21:54
  I marana tha.... /wolne USA/
  http://ruch-obywatelski.com/polityka/pokonana-ameryka-ameryka-izraelska-kolonia-czesc-i/
  Polscy Tytani
 • Piękne zyczenia dla Polaków od wielu krajów , szczególnie od USA!!Wielkie dzięki i też wam życzymy wolności!Amen!!
  https://gloria.tv/article/o3pTTrzNPKS82XhvyiSLJgDbS
  Polscy Tytani

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930